Felles terminliste rifle 2012
Premiering              
A premietabellen, B spesialpremiering, C ingen premiering.                
Kodeforklaring:              
1 15m 30sk-standard, 2 15m 45sk., 3 10m 40-60sk., 5 50m 60sk. ligg, 6 50m 3x10-3x20sk., 7 50m 3x40sk., 8 200/300m standardrifle, 9 200/300m 3x10-3x20sk., 10 200/300m 3x40sk., 11 200/300m 40-60sk. ligg.
Kodeforklaring ungdom :  
Pr1 10m 30sk. m/anlegg, Pr2 10m 30sk., Pr3 10m 3x10sk., Pr4 15m 30sk. m/anlegg, Pr5 15m 30sk. Ligg, Pr6 15m 30sk., Pr7 15m 3x10sk., Pr8 50m 30sk. Ligg, Pr9 50m 3x10sk., Pr10 200/300m 30sk. Ligg, Pr11 200/300m 3x10sk.
St.nr. Ukedag Dato Tid.   Prem   Kode Bane Arrang¿r/Klubb Merknader Kontaktmann/tlf Dommere
            Ungd.            
1213301 s¿n 8-jan 13.00 Hordaland A Pr8-9 5,6,7 Stend Fana ssl Skytes pŒ 15m   Thor Birkeland, Ida Karlsrud
1209301 man 9-jan 18:00 Telemark     3 Langangen L.I.L. Skyttergruppe   Jimmy Olsen 915 18058 K. Sivertsen / M. Hanasand
1212301 man 9-jan 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1219301 man 9-jan 18:00 Troms C Pr1-2 3 Utsikten, Stakkevollan Kalotten MSL PŒmelding pŒ banen Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1206301 man 9-jan 18:00 Oppland   Pr1-2 3 Lausgarda SSL Sportshytta Hov PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1201301 tir 10-jan 18.00 ¯stfold A Pr1-2 3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL pŒm, pŒ banen Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1202301 tir 10-jan 16:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1208302 ons 11-jan 18:00 Vestfold   Pr4-6 2 Nystua N¿tter¿   48030588 Nils Petter HŒkedal/Bj¿rn Egil Hansen
1202301 tor 12-jan 16:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1219302 fre 13-jan 18:00 Troms medaljer Pr1-2 3 Kroken skole Kalotten MSL Fpm, kun 8 standplasser. OgsŒ for  SH skyttere. Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1201302 l¿r 14-jan 10.00 ¯stfold A Pr1-2 3 Skytterhuset Hasle/Ise MSL ForhŒndspŒmelding ¯yvind Wenberg, 98210358, owenber@online.no Hans.O.Hansen, Annar Berg
1216301 l¿r 14-jan 12:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Selbuhallen Selbu pk      
1219302 l¿r 14-jan 10:00 Troms medaljer Pr1-2 3 Kroken skole Kalotten MSL Fpm, kun 8 standplasser. OgsŒ for  SH skyttere. Tor-Erik Iversen/tel. 957 87 242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1216302 s¿n 15-jan 12:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Kolstad  Trondhjems PK     Magnus Str¿mdal
1207301 man 16-jan 17.00 Buskerud     3 Drammenshallen Aron SK 9 el skiver, fpm 90544654 Per Hagen Tore ¯stvold / Harald Dalen
1209302 man 16-jan 17:00 Telemark     2 Lundedalen Grenland MSL   M. Hanasand 920 67670 A. Sivertsen / M. Hanasand
1212302 man 16-jan 17.30 Rogaland   Pr2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL Luft 40 og 60 skudd   M. Lunde, T. I. R¿dland
1213302 man 16-jan 17.30 Hordaland A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl Ungdomscup   Samson Bakke, Trond Andersen
1201303 tir 17-jan 17.30 ¯stfold A Pr1-2 3 Skytterhuset Krapfoss SSL fpm og pŒ banen arvehans@online.no - 92800457 Kjell R Livold, Tove Rennel
1205301 ons 18-jan 1730-2100 Hedmark C Pr2 3 Stange Stange sportsskyttere ForhŒndspŒmelding Ole M Bakken, tlf.99 73 32 22 H.Hagen
1217301 tor 19-jan 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag C Pr2-6 1,2,3 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1217302 l¿r 21-jan 09.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 LŒnkehallen LŒnke MSL     Jon Holan. Per T Krogstad
1202302 l¿r 21-jan 09:00 Akershus Medaljer Pr1-2 3 Alfhallen Kisen MSL Kisen open 1 m finaler/  www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1202303 s¿n 22-jan 09:00 Akershus Medaljer Pr1-2 3 Alfhallen Kisen MSL Kisen open 2 m finaler/ www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1212303 man 23-jan 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1213303 man 23-jan 17.30 Hordaland A Pr1-2 3 Stend Fana ssl     Ragnhild Borge, Thor Birkeland
1219303 man 23-jan 18:00 Troms C Pr1-2 3 Utsikten, Stakkevollan Kalotten MSL PŒmelding pŒ banen Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1206302 man 23-jan 18:00 Oppland   Pr8-9 5,6,7, sim.50m Lausgarda SSL Sportshytta Hov PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1208301 tir 24-jan 18:00 Vestfold   Pr4-6 2 H¿stgate Sandefjord & Sandar MSL   bernj3@online.no Bernt Johansen/Yngvar Vataker
1201304 ons 25-jan 17.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL ForhŒndspŒmelding Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1204301 tor 26-jan 18:00 GlŒmdal B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1204301 fre 27-jan 18:00 GlŒmdal B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1217303 fre 27-jan 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag C Pr2-6 1,2,3 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1206303 fre 27-jan 1700-2001 Oppland   Pr1-2 3 VOKKS-kjelleren N Land sp.sk. ForhŒndspŒmelding Nils Erik Nilsen 95187570 Nils E Nilsen
1201304 l¿r 28-jan 10.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL ForhŒndspŒmelding Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1217304 l¿r 28-jan 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1201304 s¿n 29-jan 10.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL ForhŒndspŒmelding Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1216303 s¿n 29-jan 12:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Kolstad  Trondhjems PK     Magnus Str¿mdal
1217305 s¿n 29-jan 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1202304 s¿n 29-jan 1000-1500 Akershus B Pr1-2 3 Skytterhuset Vestre B¾rum SMS pŒmeld. 95021303 5x aut
1212304 man 30-jan 17.30 Rogaland   Pr6 1 Klepp idrettshall Klepp MSL 15m 30 skudd (Standard)   M. Lunde, T. I. R¿dland
1206304 man 30-jan 17:00 Oppland   Pr1-2 3 Lausgarda SSL Sportshytta Hov PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1205302 l¿r 4-feb 1000-1200 Hedmark A Pr4-6   Norvang Hernes SSL KM Hedmark Nils Olav Nordhagen, tlf 62416285 Nils Olav Nordhagen
1217306 l¿r 4-feb 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag A Pr4-6 1 Skytterhuset Frosta  (standard)   Arve Loktu
1209303 man 6-feb 17:00 Telemark     3 Lundedalen Grenland MSL KM M. Hanasand 920 67670 K.  Sivertsen / A. Sivertsen
1212305 man 6-feb 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1213304 man 6-feb 17.00 Hordaland A Pr8-9 5,6,7 Jonahola sane ssl     Geir M.Rolland, Erlend Haukedal
1219304 man 6-feb 18:00 Troms C Pr1-2 3 Utsikten, Stakkevollan Kalotten MSL PŒmelding pŒ banen Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1206305 man 6-feb 17:00 Oppland   Pr1-2 3 Lausgarda SSL Sportshytta Hov PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1201305 tir 7-feb 18.00 ¯stfold A Pr1-2 3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL pŒm. PŒ banen Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1202305 tir 7-feb 16:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1202305 tor 9-feb 16:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1203301 tor 9. feb.. 18.00-20.00 Oslo B Pr4-6 1 Ekeberg Nordstrand Sportsskyttere Oslo cup rifle Lars Rasmus Sandvik, 90636656 Paul Otto Vatne, 90758725 Beth Nordahl, Paul Otto Vatne
1216304 l¿r 11-feb 12:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Brekstad ¯rland PK     Helge Olden
1217307 l¿r 11-feb 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1217308 s¿n 12-feb 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1204302 man 13-feb 17.00 GlŒmdal   Pr1-2 3 Eidskog   Eidskog Sportsskyttere Eidskog Open m KM Fpm,91151137 whorten@gmail.com W.Horten J.A Bakke
1212306 man 13-feb 17.30 Rogaland   Pr2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL KM - luft 10m   M. Lunde, T. I. R¿dland
1213305 man 13-feb 17.30 Hordaland A Pr4-6 2 Stend Fana ssl Ungdomscup   Ida Karlsrud, Ragnhild Borge
1208303 ons 15-feb 18:00 Vestfold   Pr4-6 2 Sandehallen Sande skytterlag avd. NSF Innlagt KM b.enerud@c2i.net Bj¿rn Enerud/Trond Trolsrud
1217309 ons 15-feb 17.30-19.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr4-6 2 Ole Vig skole Vassbygda     Per Ola Vold
1206306 tor 16-feb 17.00 Oppland   Pr8-9 5,6,7, sim.50m Nordberg GSS ForhŒndspŒmelding Se www.pamelding.net Arne M Nyfl¿t
1204302 tor 16-feb 17.00 GlŒmdal   Pr1-2 3 Eidskog Eidskog Sportsskyttere Eidskog Open m KM Fpm,91151137 whorten@gmail.com W.Horten J.A Bakken
1201329 tor 16-feb 17.30 ¯stfold   Pr4-6 2 Halden Halden SL min.gr. KM-15m Kai Stenersen, 91359277, ka-ast@online.no Kai Stenersen, Kjell Dahl
1217310 l¿r 18-feb 09.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 LŒnkehallen LŒnke MSL     Jon Holan, Per T. Krogstad
1213306 s¿n 19-feb 12.00 Hordaland A Pr8-9 5,6,7 Voss Idrettshall Voss msl Fpm seinest 15.feb. NB!! (Ungdomscup)   Lars KŒre Almeland, John Almeland
1202306 s¿n 19-feb 1000-1500 Akershus B Pr1-2 3 Skytterhuset Vestre B¾rum   SMS pŒmeld. 95021303 5x aut
1207302 man 20-feb 17.00 Buskerud     3 Drammenshallen Aron SK 9 el skiver, fpm 90544654 Per Hagen Tore ¯stvold / Harald Dalen
1219305 man 20-feb 18:00 Troms C Pr1-2 3 Utsikten, Stakkevollan Kalotten MSL PŒmelding pŒ banen Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1206307 man 20-feb 17:00 Oppland   Pr8-9 5,6,7, sim.50m Lausgarda SSL Sportshytta Hov PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1202307 man 20-feb 16:00 Akershus C Pr1-2 3 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1205303 ons 22-feb 1730-2100 Hedmark C Pr2 3 Stange Stange sportsskyttere ForhŒndspŒmelding Harald Dahlen, tlf.95 98 28 46 I Frydenlund
1206308 fre 24-feb 1700-2001 Oppland   Pr1-2 3 VOKKS-kjelleren N Land sp.sk. ForhŒndspŒmelding Nils Erik Nilsen 95187570 Nils E Nilsen
1216305 l¿r 25-feb 12:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Selbuhallen Selbu pk      
1216306 s¿n 26-feb 12:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Kolstad  Trondhjems PK     Magnus Str¿mdal
1209304 man 27-feb 18:00 Telemark     2 Langangen L.I.L. Skyttergruppe   Jimmy Olsen 915 18058 K. Sivertsen / M. Hanasand
1212307 man 27-feb 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1213307 man 27-feb 17.30 Hordaland A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl     Geir M.Rolland, Erlend Haukedal
1201306 ons 29-feb 17.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL ForhŒndspŒmelding Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1216307 ons 29-feb 18:00 S¿r-Tr¿ndelag C Pr5-6 2 Horghallen Lundamo MSL KM 15m   Per KŒre Lyngen
1204303 tor 1-mars 18:00 GlŒmdal B Pr4-6 1,2 Sol¿r Skytterhall Aasa msl KM 15m magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1206309 tor 1-mars 17.00 Oppland   Pr8-9 5,6,7, sim.50m RŒdhuset Vinstra GSS ForhŒndspŒmelding Se www.pamelding.net Arne M Nyfl¿t
1207309 tor 1. mars. 08.00-14.00 Buskerud B Pr1-2 3 Stevningsmogen - Lampeland Numedal Sportsskyttere ola.fosshaug@gmail.com KM 10 meter Gunn Heidi S¿nsterud Haugen - 91556006 Ola Fosshaug, Christine L. Lind, Synne N. TrŒen
1207310 tor 1. mars. 14.00-21.00 Buskerud B Pr5-6 2 Stevningsmogen - Lampeland Numedal Sportsskyttere ola.fosshaug@gmail.com KM 15 meter Gunn Heidi S¿nsterud Haugen - 91556006 Ola Fosshaug, Christine L. Lind, Synne N. TrŒen
1204303 fre 2-mars 18:00 GlŒmdal B Pr4-6 1,2 Sol¿r Skytterhall Aasa msl KM 15m magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1201306 l¿r 3-mars 10.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL ForhŒndspŒmelding Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby, Simon Ileby, Rune B¿en
1207309 l¿r 3. mars. 09.00-14.00 Buskerud B Pr1-2 3 Stevningsmogen - Lampeland Numedal Sportsskyttere ola.fosshaug@gmail.com KM 10 meter Gunn Heidi S¿nsterud Haugen - 91556006 Ola Fosshaug, Christine L. Lind, Synne N. TrŒen
1207310 l¿r 3. mars. 14.00-20.00 Buskerud B Pr5-6 2 Stevningsmogen - Lampeland Numedal Sportsskyttere ola.fosshaug@gmail.com KM 15 meter Gunn Heidi S¿nsterud Haugen - 91556006 Ola Fosshaug, Christine L. Lind, Synne N. TrŒen
1201306 s¿n 4-mars 10.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL Fpm Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1217311 s¿n 4-mars 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr4-6 2 Egge Fellesbane Steinkjer SSL KM 15m   Frank Bilstad
1209305 man 5-mars 17:00 Telemark     2 Lundedalen Grenland MSL KM M. Hanasand 920 67670 A. Sivertsen / M. Hanasand
1219306 man 5-mars 18:00 Troms C Pr1-2 3 Utsikten, Stakkevollan Kalotten MSL PŒmelding pŒ banen Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1206310 man 5-mars 17:00 Oppland   Pr1-2 3 Lausgarda SSL Sportshytta Hov KM Luft. PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1217312 ons 7-mars 17.30-19.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr1-2 3 Ole Vig skole Vassbygda     Per Ola Vold
1203302 tor 8. mars. 18.00-20.00 Oslo B Pr4-6 1 Ekeberg Nordstrand Sportsskyttere Oslo cup rifle Lars Rasmus Sandvik, 90636656 Paul Otto Vatne, 90758726 Beth Nordahl, Paul Otto Vatne
1217313 s¿n 11-mars 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag A Pr1-2 3 Skytterhuset Frosta KM 10 m   Arve Loktu
1207303 man 12-mars 17.00 Buskerud     3 Drammenshallen Aron SK 9 el skiver, fpm 90544654 Per Hagen Tore ¯stvold / Harald Dalen
1212308 man 12-mars 17.30 Rogaland   Pr6 2 Klepp idrettshall Klepp MSL KM - 15m 45 skudd   M. Lunde, T. I. R¿dland
1206311 man 12-mars 17:00 Oppland   Pr8-9 5,6,7, sim.50m Lausgarda SSL Sportshytta Hov PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 88 Hans Rognerud
1202308 tir 13-mars 17:00 Akershus C P1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1205304 ons 14-mars 1730-2100 Hedmark C Pr2 3 Stange Stange sportsskyttere ForhŒndspŒmelding Marius Mellembakken, tlf. 41 47 45 12 G.Martinsen
1208304 ons 14-mars 18:00 Vestfold   Pr1-2 3 Nystua N¿tter¿ Innlagt KM 48030588 Nils Petter HŒkedal/Bj¿rn Egil Hansen
1213308 ons 14-mars 17.00 Hordaland A Pr4-6 2 Nordrehallen Bergen Nordre KM 15m, ungdomscup   Rune Fossberg, Per Stensland
1202308 ons 14-mars 17:00 Akershus C Pr1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1202308 tor 15-mars 17:00 Akershus C Pr1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1206312 fre 16-mars 1700-2001 Oppland   Pr1-2 3 VOKKS-kjelleren N Land sp.sk. Fh.pŒmelding Nils Erik Nilsen 95187570 Nils E Nilsen
1217314 l¿r 17-mars 09.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 LŒnkehallen LŒnke KM 50m (ligg og match)   Jon Holan og Per T. Krogstad
1213309 s¿n 18-mars 17.30 Hordaland A Pr1-2 3 Stend Fana ssl KM Luft (ungdomscup)   Ragnhild Borge, Thor Birkeland
1212309 man 19-mars 17.30 Rogaland   Pr2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL Luft 40 og 60 skudd   M. Lunde, T. I. R¿dland
1219307 man 19-mars 18:00 Troms C Pr1-2 3 Utsikten, Stakkevollan Kalotten MSL PŒmelding pŒ banen Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1201307 tir 20-mars 18.00 ¯stfold A Pr1-2 3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL pŒm. PŒ banen  Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1207311 ons 21. mars. 17.00-2100 Buskerud B Pr1-2 3 Stevningsmogen - Lampeland Numedal Sportsskyttere ola.fosshaug@gmail.com  Ola Fosshaug -  95946844 Ola Fosshaug, Christine L. Lind, Synne N. TrŒen
1206313 tor 22-mars 17.00 Oppland   Pr8-9 5,6,7, sim.50m Nordberg GSS Fh.pŒmelding Se www.pamelding.net Arne M Nyfl¿t
1217315 fre 23-mars 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag C Pr2-6 1,2,3 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1217316 l¿r 24-mars 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1201309 l¿r 24-mars 10.00 ¯stfold C Pr1-2 3 Fjelldal Borgen MSL fpm og pŒ banen Vidar Hansen vidhanse@online.no - 41559696 Kate Olsen, Vidar Hansen
1213310 s¿n 25-mars 10.00 Hordaland A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl     Samson Bakke, Geir M. Rolland
1217317 s¿n 25-mars 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1202309 s¿n 25-mars 1000-1500 Akershus B Pr1-2 3 Skytterhuset Vestre B¾rum   SMS pŒmeld. 95021303 5x aut
1212310 man 26-mars 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1202310 man 26-mars 16:00 Akershus C Pr1-2 3 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1206314 man 26-mars 17:00 Oppland   Pr4-6, Pr8-9 1,2 - 5,6,7, sim.50m Lausgarda SSL Sportshytta Hov PŒm til lausgardassl@skytterlag.com KM-15m Hans Rognerud, 99 58 67 88 Hans Rognerud
1201308 tir 27-mars 17.30 ¯stfold A Pr1-2 3 Skytterhuset Krapfoss SSL fpm og pŒ banen arvehans@online.no - 92800457 Kjell R Livold, Tove Rennel
  fre 30-mars   Oslo A Pr2 3 Skesmohallen Lillestr¿m og Omengn Pistolklubb NM-LUFT www.loopistolklubb.no  
  l¿r 31-mars   Oslo A Pr2 3 Skesmohallen Lillestr¿m og Omengn Pistolklubb NM-LUFT www.loopistolklubb.no  
1217318 l¿r 31-mars 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
  s¿n 1-apr   Oslo A Pr2 3 Skesmohallen Lillestr¿m og Omengn Pistolklubb NM-LUFT www.loopistolklubb.no  
1206316 man 9-apr 17:00 Oppland   Pr1-2 3 Lausgarda SSL Sportshytta Hov PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 88 Hans Rognerud
1202312 tir 10-apr 17:00 Akershus C P1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1207312 ons 11. apr.. 17.00-21.00 Buskerud B Pr5-6 2 Stevningsmogen - Lampeland Numedal Sportsskyttere sytraan@gmail.com Synne N. TrŒen - 45607025 Ola Fosshaug, Christine L. Lind, Synne N. TrŒen
1202312 ons 11-apr 17:00 Akershus C P1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1206315 tor 12-apr 17.00 Oppland   Pr1-2 3 RŒdhuset Vinstra GSS Fh.pŒmelding Se www.pamelding.net Arne M Nyfl¿t
1217319 tor 12-apr 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag C Pr2-6 1,2,3 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1202312 tor 12-apr 17:00 Akershus C P1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
  l¿r 14-apr   ¯stfold A Pr1-2   Hvalerhallen Rifleklubber i ¯stfold Landsstevnet for rekrutter    
1201310 l¿r 14-apr 10.00 ¯stfold A Pr1-2 3 Skytterhuset Hasle/Ise MSL ForhŒndspŒmelding ¯yvind Wenberg,98210358, owenber@online.no Hans.o.Hansen, Annar Berg
1219308 man 16-apr 18:00 Troms C Pr1-2 3 Utsikten, Stakkevollan Kalotten MSL PŒmelding pŒ banen Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1201311 tir 17-apr 17.30 ¯stfold A Pr1-2   Skytterhuset Krapfoss SSL fpm og pŒ banen arvehans@online.no - 92800457 Kjell R Livold, Tove Rennel
1201312 ons 18-apr 17.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL ForhŒndspŒmelding Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1204304 tor 19-apr 18:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1204304 fre 20-apr 18:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1201312 l¿r 21-apr 10.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL ForhŒndspŒmelding Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1204304 l¿r 21-apr 10:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1219314 l¿r 21. apr.. 10:00 Troms C Pr1-2 3 Lakselvbukt Grendehus Kalotten MSL Kretsmesterskap. NB! ForhŒndspŒmelding Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1219315 l¿r 21. apr.. 12:00 Troms C Pr4-6 2 Lakselvbukt Grendehus Kalotten MSL Kretsmesterskap. NB! ForhŒndspŒmelding Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1201312 s¿n 22-apr 10.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL ForhŒndspŒmelding Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1202311 s¿n 22-apr 1000-1500 Akershus B Pr1-2 3 Skytterhuset Vestre B¾rum   SMS pŒmeld. 95021303 5x aut
1217320 l¿r 5-mai 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1212331 l¿r 5. mai. 12.00 Rogaland C Pr8-9 5-6-7. Figgjo Skiskytterbane Rog. Rifle Team Forh.pŒmeld. Til R. Nielsen Rune Nielsen 97147444 R. Nielsen, K.J. Brodahl
1217321 s¿n 6-mai 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1212332 s¿n 6. mai. 12.00 Rogaland C Pr8-9 5-6-7. Figgjo Skiskytterbane Rog. Rifle Team Forh.pŒmeld. Til R. Nielsen Rune Nielsen 97147444 R. Nielsen, K.J. Brodahl
1202313 man 7-mai 16:00 Akershus C Pr1-2 3 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1212333 ons 9. mai. 17.30 Rogaland C Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 30, 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1204305 tor 10-mai 18:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1204305 fre 11-mai 18:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1204305 l¿r 12-mai 10:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1205305 s¿n 20-mai 1100-1800 Hedmark C Pr8-9 5,6,7 Stange Stange sportsskyttere ForhŒndspŒmelding Ole M Bakken, tlf.99 73 32 22 H.Dahlen
1202314 tir 22-mai 17:00 Akershus C P1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1217322 ons 23-mai 13.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 Skiskytterarena MerŒker MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1202314 ons 23-mai 17:00 Akershus C P1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1212334 ons 23. mai. 17.30 Rogaland C Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 30, 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1206317 tor 24-mai 1600- Oppland   Pr10-11 8,9,10,11 SkjŒk Gss KM Grov, fpm Se www.pamelding.net Arne M Nyfl¿t
1202314 tor 24-mai 17:00 Akershus C P1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1202315 tor 24-mai 1700-2000 Akershus B Pr8 5 Jordbru Vestre B¾rum   SMS pŒmeld. 95021303 5x aut
1206318 l¿r 26-mai 10:00 Oppland   Pr8-9 5,6,7 Lausgarda SSL Sagh¿len 50m PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1201313 s¿n 27-mai 10.00 ¯stfold C Pr8-9 5,6,7 S¿rli Krapfoss SSL/Hob¿l ForhŒndspŒmelding, innlagt KM Match Kjell R Livold - 92600510 - krl@ndp.no Kjell R Livold, Amund Iversen
1206318 s¿n 27-mai 10:00 Oppland   Pr8-9 5,6,7 Lausgarda SSL Sagh¿len 50m PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1212335 ons 30. mai. 17.30 Rogaland C Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 30, 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1207304 l¿r 2-juni 10.00 Buskerud     5,6,7 Aronsl¿kka Aron SK 20 el skiver, fpm 90544654 Per Hagen Tore ¯stvold / Harald Dalen
1212336 l¿r 2. juni. 12.00 Rogaland C Pr8-9 5-6-7. Figgjo Skiskytterbane Rog. Rifle Team Forh.pŒmeld. Til R. Nielsen Rune Nielsen 97147444 R. Nielsen, K.J. Brodahl
1212337 s¿n 3. juni. 12.00 Rogaland C Pr8-9 5-6-7. Figgjo Skiskytterbane Rog. Rifle Team Forh.pŒmeld. Til R. Nielsen Rune Nielsen 97147444 R. Nielsen, K.J. Brodahl
1213311 man 4-juni 17.00 Hordaland A Pr8-9 5,6,7 Stend Fana ssl  (ungdomscup)   Thor Birkeland, Ida Karlsrud
1202316 man 4-juni 16:00 Akershus C Pr1-2 3 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1202317 tir 5-juni 1700-2000 Akershus B Pr8 5 Jordbru Vestre B¾rum   SMS pŒmeld. 95021303 5x aut
1217323 ons 6-juni 13.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 Skiskytterarena MerŒker MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1201314 l¿r 9-juni 10.00 ¯stfold C Pr8-9 5,6,7 Fjelldal Borgen MSL fpm og pŒ banen Vidar Hansen vidhanse@online.no - 41559696 Kate Olsen, Vidar Hansen
1212338 l¿r 9. juni. 12.00 Rogaland C Pr8-9 5-6-7. Figgjo Skiskytterbane Rog. Rifle Team Forh.pŒmeld. Til R. Nielsen Rune Nielsen 97147444 R. Nielsen, K.J. Brodahl
1212339 s¿n 10. juni. 12.00 Rogaland C Pr8-9 5-6-7. Figgjo Skiskytterbane Rog. Rifle Team Forh.pŒmeld. Til R. Nielsen Rune Nielsen 97147444 R. Nielsen, K.J. Brodahl
1202318 tir 12-juni 17:00 Akershus C P1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1212311 ons 13-juni 17.00 Rogaland   Pr10-11 8,11 Klepp skytebane Klepp MSL KM utv. 1/2M 300m   M. Lunde, T. I. R¿dland
1202318 ons 13-juni 17:00 Akershus C P1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1202318 tor 14-juni 17:00 Akershus C P1-2, Pr8-9 3,5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1208305 l¿r 16-juni 10:00 Vestfold   Pr8-9 5,6,7 Nystua N¿tter¿ Innlagt KM 48030588 Nils Petter HŒkedal/Bj¿rn Egil Hansen
1202319 s¿n 17-juni 1000-1300 Akershus B Pr8-9 5,6,7 Jordbru Vestre B¾rum   SMS pŒmeld. 95021303 5x aut
1202320 tor 21-juni 1700-2000 Akershus B Pr8 5 Jordbru Vestre B¾rum   SMS pŒmeld. 95021303 5x aut
1212312 l¿r 23-juni 12.00 Rogaland   Pr8-9 5,6,7 Klepp skytebane Rog. Rifle Team KM Utvidet match 50m   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1212313 s¿n 24-juni 12 00 Rogaland   Pr8-9 5,6,7 Klepp skytebane Rog. Rifle Team KM Utvidet match 50m   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1206319 tor 28-juni 1600- Oppland     8,11 Vinstra GSS ForhŒndspŒmelding Se www.pamelding.net Arne M Nyfl¿t
1201315 l¿r 7-juli 10.00 ¯stfold C Pr8-9 5,6,7 S¿rli Krapfoss SSL/Hob¿l ForhŒndspŒmelding Kjell R Livold - 92600510 - krl@ndp.no Kjell R Livold, Amund Iversen
1205306 ons 11-juli 1100-1800 Hedmark C Pr8-9 5,6,7 Stange Stange sportsskyttere ForhŒndspŒmelding Ole Kristian Bakken, tlf.41 44 59 80 G.Martinsen
1204306 tor 19-juli 18:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1204306 fre 20-juli 18:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1204306 l¿r 21-juli 10:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1213312 l¿r 18-aug 09.00 Hordaland A Pr10-11 8,11 Jonahola sane ssl Km grovkaliber   Geir M.Rolland,Trond Andersen
1205307 s¿n 19-aug 1100-1800 Hedmark C Pr8-9 5,6,7 Stange Stange sportsskyttere ForhŒndspŒmelding Ole Kristian Bakken, tlf.41 44 59 80 I Frydenlund
1204307 tor 23-aug 18:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1204307 fre 24-aug 18:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1201316 l¿r 25-aug 10.00 ¯stfold C Pr8-9 5,6,7 Fjelldal Borgen MSL fpm og pŒ banen, innlagt KM liggende Vidar Hansen vidhanse@online.no - 41559696 Kate Olsen, Vidar Hansen
1204307 l¿r 25-aug 10:00 GlŒmdal C   5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1202321 s¿n 26-aug 1000-1300 Akershus B Pr8-9 5,6,7 Jordbru Vestre B¾rum   SMS pŒmeld. 95021303 5x aut
1212314 man 27-aug 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1202322 tir 28-aug 16:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1216308 ons 29-aug 17:00 S¿r-Tr¿ndelag C Pr10-11 8,11 Skogmyran (Byneset) NTNUI KM Grov   HŒvard Ellefsen
1202322 tor 30-aug 16:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1212315 man 3-sep 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1217324 tor 6-sep 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag C Pr1 1,2,3 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1207305 l¿r 8-sep 10.00 Buskerud     5,6,7 Aronsl¿kka Aron SK 20 el skiver, fpm 90544654 Per Hagen Tore ¯stvold / Harald Dalen
1206320 s¿n 9-sep 10:00 Oppland   Pr8-9 5,6,7 Lausgarda SSL Sagh¿len 50m PŒm til lausgardassl@skytterlag.com KM-50m Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1212316 man 10-sep 17.30 Rogaland   Pr2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL Luft 40 og 60 skudd   M. Lunde, T. I. R¿dland
1212317 man 17-sep 17.30 Rogaland   Pr1-2 3 Lassa Siddisstova Stavanger Helsesport Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, O. K. Pedersen
1202323 tir 18-sep 16:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1217325 tor 20-sep 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag C Pr1 1,2,3 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1202323 tor 20-sep 16:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1212318 man 24-sep 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1201317 tir 25-sep 18.00 ¯stfold A Pr1-2 3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL pŒm, pŒ banen Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1201318 l¿r 29-sep 10.00 ¯stfold A Pr1-2 3 Skytterhuset Hasle/Ise MSL ForhŒndspŒmelding ¯yvind Wenberg,98210358, owenber@online.no Hans.o.Hansen, Annar Berg
1212319 man 1-okt 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1217326 tor 4-okt 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag C Pr2-6 1,2,3 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1217327 s¿n 7-okt 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr2-6 1,3 Egge Fellesbane Steinkjer SSL     Frank Bilstad
1207305 man 8-okt 17.00 Buskerud     3 Drammenshallen Aron SK 9 el skiver, fpm 90544654 Per Hagen Tore ¯stvold / Harald Dalen
1213313 man 8-okt 17.30 Hordaland A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl     Samson Bakke, Trond Andersen
1201319 tir 9-okt 18.00 ¯stfold A Pr1-2 3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL pŒm, pŒ banen Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1212320 ons 10-okt 17.30 Rogaland   Pr6 2 Klepp idrettshall Klepp MSL 15m 45 skudd   M. Lunde, T. I. R¿dland
1217328 s¿n 14-okt 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag A Pr1-2 3 Skytterhuset Frosta     Arve Loktu
1212321 man 15-okt 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1213314 man 15-okt 17.30 Hordaland A Pr1-2 3 Stend Fana ssl     Ida Karlsud, Ragnhild Borge
1206321 man 15-okt 17:00 Oppland   Pr1-2 3 Lausgarda SSL Sportshytta Hov PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1201320 tir 16-okt 17.30 ¯stfold A Pr1-2 3 Skytterhuset Krapfoss SSL fpm og pŒ banen arvehans@online.no - 92800457 Kjell R Livold, Tove Rennel
1202324 tir 16-okt 16:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1205308 ons 17-okt 1730-2100 Hedmark C Pr2 3 Stange Stange sportsskyttere ForhŒndspŒmelding Ole Martin D¿sen, tlf.99 54 61 30 H.Hagen
1206322 tor 18-okt 18:00 Oppland   Pr1-2 3 Vinstra GSS/Vinstra ForhŒndspŒmelding Se www.pamelding.net Arne M Nyfl¿t
1204308 tor 18-okt 18:00 GlŒmdal B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1202324 tor 18-okt 16:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1204308 fre 19-okt 18:00 GlŒmdal B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1201321 l¿r 20-okt 10.00 ¯stfold C Pr1-2 3 Fjelldal Borgen MSL fpm og pŒ banen Vidar Hansen vidhanse@online.no - 41559696 Kate Olsen, Vidar Hansen
1202325 s¿n 21-okt 1000-1500 Akershus B Pr1-2 3 Skytterhuset Vestre B¾rum   SMS pŒmeld. 95021303 5x aut
1212322 man 22-okt 17.30 Rogaland   Pr1-2 3 Lassa Siddisstova Stavanger Helsesport Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, O. K. Pedersen
1201322 ons 24-okt 17.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL fpm -Rolvs¿y Open Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1217329 tor 25-okt 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1216310 fre 26-okt 18:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Brekstad ¯rland PK     Helge Olden
1201322 l¿r 27-okt 10.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL fpm -Rolvs¿y Open Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1201322 s¿n 28-okt 09.00 ¯stfold A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL fpm -Rolvs¿y Open Bj¿rn Rostad 48163071, bjrostad@online.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1213315 man 29-okt 17.30 Hordaland A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl Ungdomscup   Geir M.Rolland, Erlend Haukedal
1219309 man 29-okt 18:00 Troms C Pr1-2 3 Utsikten, Stakkevollan Kalotten MSL PŒmelding pŒ banen Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1202326 man 29-okt 16:00 Akershus C Pr1-2 3 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1208306 tir 30-okt 18:00 Vestfold   Pr4-6 2 H¿stgate Sandefjord & Sandar MSL   bernj3@online.no Bernt Johansen/Yngvar Vataker
1212323 ons 31-okt 17.30 Rogaland   Pr2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL Luft 40 og 60 skudd   M. Lunde, T. I. R¿dland
1217330 ons 31-okt 17.30-19.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr4-6 2 Ole Vig skole Vassbygda     Per Ola Vold
1217331 fre 2-nov 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag C Pr2-6 1,2,3 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1216311 l¿r 3-nov 12:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Selbuhallen Selbu pk      
1217332 l¿r 3-nov 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1217333 s¿n 4-nov 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1209306 man 5-nov 18:00 Telemark     3 Langangen L.I.L. Skyttergruppe   Jimmy Olsen 915 18058 K. Sivertsen / M. Hanasand
1212324 man 5-nov 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1206323 man 5-nov 17:00 Oppland   Pr1-2 3 Lausgarda SSL Sportshytta Hov PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1213316 ons 7-nov 17.30 Hordaland A Pr4-6 2 Nordrehallen Bergen Nordre Ungdomscup   Rune Fossberg, Per Stensland
1216309 ons 7-nov 12:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Kolstad  Trondhjems PK Luftpokalen   Magnus Str¿mdal
1204309 tor 8-nov 18:00 GlŒmdal B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1217334 tor 8-nov 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag C Pr2-6 1,2,3 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1203303 tor 8. nov.. 18.00-20.00 Oslo B Pr4-6 1 Ekeberg Nordstrand Sportsskyttere Oslo cup rifle Lars Rasmus Sandvik, 90636656 Paul Otto Vatne, 90758727 Beth Nordahl, Paul Otto Vatne
1204309 fre 9-nov 18:00 GlŒmdal B Pr2-6 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmelding magne.mellem@gmail.com Geir Skymoen, Magne Ivar Mellem
1201323 l¿r 10-nov 10.00 ¯stfold A Pr1-2 3 Skytterhuset Hasle/Ise MSL ForhŒndspŒmelding ¯yvind Wenberg,98210358, owenber@online.no Hans.o.Hansen, Annar Berg
1217335 s¿n 11-nov 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag A Pr6 2 Skytterhuset Frosta     Arve Loktu
1204310 man 12-nov 17.00 GlŒmdal   Pr1-2 3 Eidskog Eidskog Sportsskyttere Eidsivastevnet Fpm,91151137 whorten@gmail.com W.Horten J.A Bakken
1207305 man 12-nov 17.00 Buskerud     3 Drammenshallen Aron SK 9 el skiver, fpm 90544654 Per Hagen Tore ¯stvold / Harald Dalen
1212325 man 12-nov 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1213317 man 12-nov 17.30 Hordaland A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl     Samson Bakke, Geir M. Rolland
1219310 man 12-nov 18:00 Troms C Pr1-2 3 Utsikten, Stakkevollan Kalotten MSL PŒmelding pŒ banen Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1208308 ons 14-nov 18:00 Vestfold   Pr4-6 2 Sandehallen Sande skytterlag avd. NSF   b.enerud@c2i.net Bj¿rn Enerud/Trond Trolsrud
1216312 ons 14-nov 18:00 S¿r-Tr¿ndelag C Pr5-6 2 Horghallen Lundamo MSL     Per KŒre Lyngen
1204310 tor 15-nov 17.00 GlŒmdal   Pr1-2 3 Eidskog Eidskog Sportsskyttere Eidsivastevnet Fpm,91151137 whorten@gmail.com W.Horten J.A Bakken
1202327 tor 15-nov 16:00/09:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1202327 l¿r 17-nov 16:00/09:00 Akershus C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1217336 s¿n 18-nov 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr1-5 1,3 Egge Fellesbane Steinkjer SSL Olvestevnet   Frank Bilstad
1209307 man 19-nov 17:00 Telemark     3 Lundedalen Grenland MSL   M. Hanasand 920 67670 K. Sivertsen / A. Sivertsen
1212326 man 19-nov 17.30 Rogaland   Pr9 6,7 Klepp idrettshall Klepp MSL 15m, Simulert 50m   M. Lunde, T. I. R¿dland
1201324 tir 20-nov 17.30 ¯stfold A Pr1-2 3 Skytterhuset Krapfoss SSL fpm og pŒ banen arvehans@online.no - 92800457 Kjell R Livold, Tove Rennel
1205309 ons 21-nov 1730-2100 Hedmark C Pr2 3 Stange Stange sportsskyttere ForhŒndspŒmelding Marius Mellembakken, tlf. 41 47 45 12 H.Dahlen
1208309 tor 22-nov 18:00 Vestfold   Pr1-2 3 H¿stgate Sandefjord & Sandar MSL   bernj3@online.no Bernt Johansen/Yngvar Vataker
1206324 tor 22-nov 1600- Oppland     1,2 Nordberg GSS ForhŒndspŒmelding Se www.pamelding.net Arne M Nyfl¿t
1217337 fre 23-nov 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag C Pr2-6 1,2,3 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1201325 l¿r 24-nov 10.00 ¯stfold B   3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL fpm - Fredrikstad Open Rune B¿en 99266456 rune.boen@sariba.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1213318 l¿r 24-nov 12.00 Hordaland C Pr8-9 5,6,7 Voss Idrettshall Voss msl KM 50m (ungdomscup)*   Lars KŒre Almeland, John Almeland
1217338 l¿r 24-nov 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker Skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1201326 s¿n 25-nov 10.00 ¯stfold B   3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL fpm - Fredrikstad Open Rune B¿en 99266456 rune.boen@sariba.no Monica F.Hansen,Sverre Meum, Arild Begby
1213319 s¿n 25-nov 12.00 Hordaland C Pr8-9 5,6,7 Voss Idrettshall Voss msl Fpm seinest 17.nov. NB!!   Lars KŒre Almeland, John Almeland
1216313 s¿n 25-nov 12:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Kolstad  Trondhjems PK     Magnus Str¿mdal
1217339 s¿n 25-nov 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1202328 s¿n 25-nov 1000-1500 Akershus B Pr1-2 3 Skytterhuset Vestre B¾rum   SMS pŒmeld. 95021303 5x aut
1212327 man 26-nov 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1213320 man 26-nov 17.30 Hordaland A Pr1-2 3 Stend Fana ssl Ungdomscup   Ragnhild Borge, Thor Birkeland
1219311 man 26-nov 18:00 Troms C Pr1-2 3 Utsikten, Stakkevollan Kalotten MSL PŒmelding pŒ banen Tor-Erik Iversen mob..95787242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1202329 man 26-nov 16:00 Akershus C Pr1-2 3 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1206328 man 26.nov 17:00 Oppland   Pr1-2 3 Sportshytta Hov Lausgarda SSL PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1217340 fre 30-nov 17.30-19.00 Nord-Tr¿ndelag B     Skytterhuset Frosta KM Rekrutt   Arve Loktu
1217341 l¿r 1-des 09.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 LŒnkehallen LŒnke MSL     Jon Holan og Per T. Krogstad
1207305 man 3-des 17.00 Buskerud     3 Drammenshallen Aron SK 9 el skiver, fpm 90544654 Per Hagen Tore ¯stvold / Harald Dalen
1209308 man 3-des 18:00 Telemark     2 Langangen L.I.L. Skyttergruppe   Jimmy Olsen 915 18058 K. Sivertsen / M. Hanasand
1212328 man 3-des 17.30 Rogaland   Pr6 1 Klepp idrettshall Klepp MSL 15m 30 skudd   M. Lunde, T. I. R¿dland
1213321 man 3-des 17.30 Hordaland A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl     Geir M.Rolland, Erlend Haukedal
1208307 ons 5-des 18:00 Vestfold   Pr4-6 2 Nystua N¿tter¿   48030588 Nils Petter HŒkedal/Bj¿rn Egil Hansen
1217342 ons 5-des 17.30-19.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr1-2 3 Ole Vig skole Vassbygda     Per Ola Vold
1206325 tor 6-des 1100- Oppland   Pr8-9 5,6,7, sim.50m Nordberg GSS ForhŒndspŒmelding   Arne M Nyfl¿t
1203304 tor 6. des.. 18.00-20.00 Oslo B Pr4-6 1 Ekeberg Nordstrand Sportsskyttere Oslo cup rifle Lars Rasmus Sandvik, 90636656 Paul Otto Vatne, 90758728 Beth Nordahl, Paul Otto Vatne
1217343 fre 7-des 15.00-17.00 Nord-Tr¿ndelag C Pr2-6 1,2,3 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1216314 l¿r 8-des 12:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Selbuhallen Selbu pk      
1217344 l¿r 8-des 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1213322 s¿n 9-des 13:00 Hordaland A Pr8-9 5,6,7 Jonahola sane ssl Skytes pŒ 15m (ungdomscup)   Trond Andersen,Erlend Haukedal
1217345 s¿n 9-des 10.00-12.00 Nord-Tr¿ndelag B Pr8-9 5,6,7 MerŒker skytehall MIR PŒm. www.mir-shooting.com   Knut Bakken
1202330 s¿n 9-des 1000-1500 Akershus B Pr1-2 3 Skytterhuset Vestre B¾rum 95021303 Se www.pamelding.net 5x aut
1212329 man 10-des 17.30 Rogaland   Pr2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd   R. Nielsen, K.J. Brodahl
1219312 man 10-des 18:00 Troms C Pr1-2 3 Utsikten, Stakkevollan Kalotten MSL PŒmelding pŒ banen Tor-Erik Iversen/tel. 957 87 242 O.R.Olsen/T.E.Iversen
1206326 man 10-des 17:00 Oppland   Pr1-2 3 Lausgarda SSL Sportshytta Hov PŒm til lausgardassl@skytterlag.com Hans Rognerud, 99 58 67 87 Hans Rognerud
1202331 man 10-des 16:00 Akershus C Pr1-2 3 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net www.kisen.no BŒrdstu,¯vrum,Karlsen
1212330 man 17-des 17.30 Rogaland   Pr2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL Luft 40 og 60 skudd   M. Lunde, T. I. R¿dland
1205310 ons 19-des 1730-2100 Hedmark C Pr2 3 Stange Stange sportsskyttere ForhŒndspŒmelding Ole Martin D¿sen, tlf.99 54 61 30 G.Martinsen
1206327 tor 20-des 17.00 Oppland     1,2 RŒdhuset Vinstra GSS ForhŒndspŒmelding Se www.pamelding.net Arne M Nyfl¿t
1216315 ons 26-des 13:00 S¿r-Tr¿ndelag A Pr2 3 Brekstad ¯rland PK   Helge Olden
1201327 tor 27-des 15.00 ¯stfold C Pr1-2 3 Fjelldal Borgen MSL fpm og pŒ banen Vidar Hansen vidhanse@online.no - 41559696 Kate Olsen, Vidar Hansen
1201328 fre 28-des 15.00 ¯stfold C Pr1-2 3 Fjelldal Borgen MSL fpm og pŒ banen Vidar Hansen vidhanse@online.no - 41559696 Kate Olsen, Vidar Hansen
1208310 l¿r 29-des 11:00 Vestfold   Pr1-2 3 Nystua N¿tter¿   48030588 Nils Petter HŒkedal/Bj¿rn Egil Hansen