FELLES TERMINLISTE FOR RIFLE 2013
                   
Premiering
A premietabellen, B spesialpremiering, C ingen premiering.      
Kodeforklaring:
1 15m 30sk-standard, 2 15m 45sk., 3 10m 40-60sk., 5 50m 60sk. ligg, 6 50m 3x10-3x20sk., 7 50m 3x40sk., 8 200/300m standardrifle,    
9 200/300m 3x10-3x20sk., 10 200/300m 3x40sk., 11 200/300m 40-60sk. ligg.          
Kodeforklaring ungdom :
Pr1 10m 30sk. m/anlegg, Pr2 10m 30sk., Pr3 10m 3x10sk., Pr4 15m 30sk. m/anlegg, Pr5 15m 30sk. Ligg, Pr6 15m 30sk., Pr7 15m 3x10sk.,     
Pr8 50m 30sk. Ligg, Pr9 50m 3x10sk., Pr10 200/300m 30sk. Ligg, Pr11 200/300m 3x10sk.        
St.nr. Krets Ukedag Dato Tid. Prem Kode ungd. Kode Bane Arrang¿r/Klubb Merknader
1317301 Nord-Tr¿ndelag S¿n 6. jan.. 10:00-12:00 A Pr1-2 3 Skytterhuset Frosta SSL  
1306301 Oppland man 7. jan.. 18:00   Pr1-2 3 Sportshytta Hov Lausgarda SSL PŒm til lausgardassl@skytterlag.com
1312301 Rogaland man 7. jan.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1309301 Telemark man 7. jan.. 18:00   Pr1-2 3 Langangen L.I.L. Skyttergruppe  
1319301 Troms man 7. jan.. 18:00 C pr1, pr2 3 Utsikten Kalotten MSL Kan bli forandret til tirsdag og i Fl¿yahallen
1306302 Oppland tor 10. jan.. 18:00   Pr8-9 5,6,7 Nordberg GSS 15 m, Fpm, se www.pamelding.net
1316301 S¿r-Tr¿ndelag l¿r 12. jan.. 11:00 A  Pr2 3 Selbuhallen Selbu pk Dommere mŒ medbringes
1316302 S¿r-Tr¿ndelag s¿n 13. jan.. 12.00  A  Pr2 3 Kolstad  TPK  
1306303 Oppland man 14. jan.. 1700-2000   Pr1-2 3 FŒberghallen GSS Fh.pŒmelding, se www.pamelding.net
1312302 Rogaland man 14. jan.. 17.30   Pr1-2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL Luft 40 og 60 skudd
1309302 Telemark man 14. jan.. 17:00   Pr4, Pr6 2 Lundedalen Grenland MSL  
1313301 Hordaland man 14. jan.. 17.30 A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl Ungdomscup
1316303 S¿r-Tr¿ndelag tir 15. jan.. 17:00 C  Pr2 3 Brekstad ¯rland Pk  
1301301 ¯stfold tir 15. jan.. 18.00 A Pr1-2 3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL pŒm, pŒ banen
1312303 Rogaland ons 16. jan.. 17.30   Pr9 6,7 Klepp idrettshall Klepp MSL 15m, Simulert 50m
1305301 Hedmark ons 16.jan 1730-2100  C Pr1-2 3 El.verk kjelleren  Stange SS Forh.pŒm. Ole M Bakken tlf. 99 73 32 22 
1306304 Oppland tor 17. jan.. 18:00   Pr4,Pr6,Pr8-9 5,6,7,1,2 RŒdhuset Vinstra GSS 15 m, Fpm, se www.pamelding.net
1317302 Nord-Tr¿ndelag Tors 17. jan.. 15:00-17:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1306305 Oppland fre 18. jan.. 1700-2000   Pr1-2 3 Dokka VGS N Land sp.sk. Fh.pŒmelding Nils Erik Nilsen 95187570
1302301 Akershus l¿r 19.jan 09:00 Medaljer Pr1-2 3 Alfhallen Kisen MSL Kisen open 1 m finaler/  www.pamelding.net
1317303 Nord-Tr¿ndelag L¿r 19. jan.. 10:00-12:00 A Pr8-9 5,6,7 LŒnkehallen LŒnke MSL  
1301302 ¯stfold l¿r 19. jan.. 10.00 A Pr1-2 3 Skytterhuset Hasle/Ise MSL pŒm, pŒ banen
1302301 Akershus s¿n 20.jan 09:00 Medaljer Pr1-2 3 Alfhallen Kisen MSL Kisen open 2 m finaler/ www.pamelding.net
1316304 S¿r-Tr¿ndelag s¿n 20. jan.. 12.00 A  Pr2 3 Kolstad  TPK  
1312304 Rogaland man 21. jan.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1319302 Troms man 21. jan.. 18:00 C pr1, pr2 3 Utsikten Kalotten MSL Kan bli forandret til tirsdag og i Fl¿yahallen
1308301 Vestfold tir 22. jan.. 1800   Pr4,Pr6 2 H¿stgate Sandefjord & Sandar MSL  
1301303 ¯stfold tir 22. jan.. 17.30 C Pr1-2 3 Skytterhuset Krapfoss SSL f.pŒmelding og pŒ banen
1301304 ¯stfold ons 23. jan.. 17.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f.pŒmelding
1317304 Nord-Tr¿ndelag Fre 25. jan.. 15:00-18:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1310301 Aust-Agder fre 25. jan.. 18:00 A Pr.4-6 2 Fevikhallen GSS KM-15m
1317305 Nord-Tr¿ndelag L¿r 26. jan.. 10:00-12:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker sk. Hall MIR  
1301304 ¯stfold l¿r 26. jan.. 10.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f.pŒmelding
1302302 Akershus S¿n 27.jan 10:00 C Pr1-2 3 Skytterhuset V. B¾rum Ssl. SMS: 950 21 303
1316305 S¿r-Tr¿ndelag s¿n 27. jan.. 12.00 A  Pr2 3 Kolstad  TPK  
1317306 Nord-Tr¿ndelag S¿n 27. jan.. 10:00-12:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker sk. Hall MIR  
1310302 Aust-Agder s¿n 27. jan.. 10:00 A Pr.1-2 3 Fevikhallen GSS  
1301304 ¯stfold s¿n 27. jan.. 10.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f.pŒmelding
1312305 Rogaland man 28. jan.. 17.30   Pr4,Pr6 1 Klepp idrettshall Klepp MSL 15m 30 skudd
1313302 Hordaland man 28. jan.. 17.30 A Pr4, Pr6 2 Stend Fana ssl Ungdomscup
  S¿r-Tr¿ndelag l¿r 2. feb..     Kretsting   Melhus S¿r-Tr¿ndelag Skytterkrets  
1306306 Oppland man 4. feb.. 18:00   Pr1-2 3 Sportshytta Hov Lausgarda SSL PŒm til lausgardassl@skytterlag.com
1312306 Rogaland man 4. feb.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1309303 Telemark man 4. feb.. 17:00   Pr1-2 3 Lundedalen Grenland MSL KM
1319303 Troms man 4. feb.. 18:00 C pr1, pr2 3 Utsikten Kalotten MSL Kan bli forandret til tirsdag og i Fl¿yahallen
1313303 Hordaland man 4. feb.. 17.00 A Pr8-9 5,6,7 Jonahola sane ssl  
1301305 ¯stfold tir 5. feb.. 18.00 A Pr1-2 3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL pŒm, pŒ banen
1304301 GlŒmdal tor 7. feb.. 18:00 B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1304301 GlŒmdal fre 8. feb.. 18:00 B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1319304 Troms fre 8. feb.. 15:00 B   3 Fl¿yahallen Kalotten MSL Kalotten Open Air 2013, dag 1, forhŒndspŒmelding
1316306 S¿r-Tr¿ndelag l¿r 9. feb.. 10:00 A  Pr2 3 Brekstad ¯rland PK  
1319305 Troms l¿r 9. feb.. 10:00 B   3 Fl¿yahallen Kalotten MSL Kalotten Open Air 2013, dag 2, forhŒndspŒmelding
1319306 Troms s¿n 10. feb.. 09:00 B pr1, pr2 3 Fl¿yahallen Kalotten MSL NNM luftrifle og -pistol, forhŒndpŒmelding
1312307 Rogaland man 11. feb.. 17.30   Pr1-2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL KM - luft 10m
1304302 GlŒmdal man 11. feb.. 17:00   Pr1-2 3 Eidskog SS Eidsivastevnet m KM ForhŒndspŒmeld. 
1308302 Vestfold ons 13. feb.. 1800   Pr4,Pr6 1,2 Sandehallen Sande skytterlag avd. NSF  
1316307 S¿r-Tr¿ndelag ons 13. feb.. 18:00 C Pr4,Pr6 1,2 Horghallen Lundamo MSL KM 15m
1317307 Nord-Tr¿ndelag Tors 14. feb.. 15:00-17:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1304302 GlŒmdal tor 14. feb.. 17:00   Pr1-2 3 Eidskog SS Eidsivastevnet m KM ForhŒndspŒmeld. 
1306307 Oppland fre 15. feb.. 1700-2000   Pr1-2 3 Dokka VGS N Land sp.sk. Fh.pŒmelding Nils Erik Nilsen 95187570
1302303 Akershus L¿r 16.feb 09:00 C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1317308 Nord-Tr¿ndelag L¿r 16. feb.. 10:00-12:00 A Pr8-9 5,6,7 LŒnkehallen LŒnke MSL  
1302304 Akershus S¿n 17.feb 09:00 C Pr8-9 5,6,7 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1319307 Troms man 18. feb.. 18:00 C pr1, pr2 3 Utsikten Kalotten MSL Kan bli forandret til tirsdag og i Fl¿yahallen
1313304 Hordaland man 18. feb.. 17.00 A Pr1-2 3 Stend Fana ssl  
1305302 Hedmark ons 20.feb 1730-2100  C Pr1-2 3 El.verk kjelleren Stange SS Forh.pŒm. M. Mellembakken,tlf. 41 47 45 12  
1306308 Oppland l¿r 23. feb.. 1100-   Pr4,Pr6,Pr8-9 1,2.5.6.7 Nordberg GSS 15 m, Fpm, se www.pamelding.net
1316308 S¿r-Tr¿ndelag l¿r 23. feb.. 11:00 A  Pr2 3 Selbuhallen Selbu pk Dommere mŒ medbringes
1302305 Akershus S¿n 24.feb 10:00 C Pr1-2 3 Skytterhuset V. B¾rum Ssl. SMS: 950 21 303
1316309 S¿r-Tr¿ndelag s¿n 24. feb.. 12.00 A  Pr2 3 Kolstad  TPK  
1317309 Nord-Tr¿ndelag S¿n 24. feb.. 10:00-12:00 A Pr4-5-6 2 Skytterhuset Frosta SSL KM 15 meter
1310303 Aust-Agder s¿n 24. feb.. 10:00 A Pr.1-2 3 Fevikhallen GSS KM-10m
1306309 Oppland man 25. feb.. 1700-2000   Pr1-2 3 FŒberghallen GSS Fh.pŒmelding, se www.pamelding.net
1312308 Rogaland man 25. feb.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1309304 Telemark man 25. feb.. 18:00   Pr4, Pr6 2 Langangen L.I.L. Skyttergruppe  
1313305 Hordaland man 25. feb.. 17.30 A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl  
1301306 ¯stfold tir 26. feb.. 17.30 C Pr1-2 3 Skytterhuset Krapfoss SSL f.pŒmelding og pŒ banen
1308303 Vestfold ons 27. feb.. 1800   Pr4,Pr6 1,2 Nystua N¿tter¿ Innlagt KM
1301307 ¯stfold ons 27. feb.. 17.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f.pŒmelding
1304303 GlŒmdal tor 28. feb.. 18:00 B Pr4,Pr6 1,2 Sol¿r Skytterhall Aasa msl KM 15m/forhpŒndsp.
1304304 GlŒmdal tor 28. feb.. 18:00 B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1317310 Nord-Tr¿ndelag Fre 1. mars. 15:00-18:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1304303 GlŒmdal fre 1. mars. 18:00 B Pr4,Pr6 1,2 Sol¿r Skytterhall Aasa msl KM 15m/forhpŒndsp.
1304304 GlŒmdal fre 1. mars. 18:00 B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1306310 Oppland l¿r 2. mars. 1000-   Pr4,Pr6,Pr8-9 1,2,5,6,7 RŒdhuset Vinstra GSS 15 m, Fpm, se www.pamelding.net
1317311 Nord-Tr¿ndelag L¿r 2. mars. 10:00-12:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker sk. Hall MIR  
1301307 ¯stfold l¿r 2. mars. 10.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f. pŒmelding
1317312 Nord-Tr¿ndelag S¿n 3. mars. 10:00-12:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker sk. Hall MIR  
1301307 ¯stfold s¿n 3. mars. 10.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f. pŒmelding   
1313306 Hordaland s¿n 3. mars. 12.00 C Pr8-9 5,6,7 Voss Idrettshall Voss msl Forh.pŒm seinest 25.feb. NB!! (Ungdomscup)*
1306311 Oppland man 4. mars. 19:00   Pr4,Pr6,Pr8-9 1,2,5,6,7 Sportshytta Hov Lausgarda SSL 15m, PŒm til lausgardassl@skytterlag.com
1312309 Rogaland man 4. mars. 17.30   PR4,Pr6 2 Klepp idrettshall Klepp MSL KM - 15m 45 skudd
1309305 Telemark man 4. mars. 17:00   Pr4, Pr6 2 Lundedalen Grenland MSL KM
1319308 Troms man 4. mars. 18:00 C pr1, pr2 3 Utsikten Kalotten MSL Kan bli forandret til tirsdag og i Fl¿yahallen
1317313 Nord-Tr¿ndelag Tors 7. mars. 15:00-17:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1306312 Oppland l¿r 9. mars. 10:00   Pr1-2 3 FŒberghallen GSS Fh.pŒmelding, se www.pamelding.net
1302306 Akershus s¿n 10.mars 10:00 C Pr1-2 3 Skytterhuset V. B¾rum Ssl. SMS: 950 21 303                 KM luftrifle uten finale
1317314 Nord-Tr¿ndelag S¿n 10. mars. 10:00-12:00 B Pr4-5-6 1,2,3 Egge fellesbane Steinkjer SSL KM 10 meter
  Akershus Man-s¿n 11.mars 17.mars   NM 10+15 m Alfhallen Kisen MSL http://www.kisen.no/nm-luft-og-miniatyr-2013.aspx
1312310 Rogaland man 11. mars. 17.30   Pr1-2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL Luft 40 og 60 skudd
1316310 S¿r-Tr¿ndelag tir 12. mars. 17:00 C  Pr2 3 Brekstad ¯rland Pk  
1308304 Vestfold ons 13. mars. 1800   Pr1-2 3 Nystua N¿tter¿ Innlagt KM
1305303 Hedmark ons 13.mars 1730-2100  C Pr1-2 3 El.verk kjelleren  Stange SS  Forh.pŒm. B. O. L¿vŒsen, tlf. 48 21 51 86  
1313307 Hordaland ons 13. mars. 17.00 A Pr4, Pr6 2 Nordrehallen Bergen Nordre KM 15m, ungdomscup
1306313 Oppland tor 14. mars. 1100-   Pr4,Pr6,Pr8-9 1,2,5,6,7 Nordberg GSS 15 m, Fpm, se www.pamelding.net
1306314 Oppland fre 15. mars. 1700-2000   Pr1-2 3 Dokka VGS N Land sp.sk. Fh.pŒmelding Nils Erik Nilsen 95187570
1313308 Hordaland s¿n 17. mars. 12.00 A Pr1-2 3 Jonahola sane PK KM Luft (ungdomscup), sammen med KM luft pistol**
1312311 Rogaland man 18. mars. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1319309 Troms man 18. mars. 18:00 C pr1, pr2 3 Utsikten Kalotten MSL Kan bli forandret til tirsdag og i Fl¿yahallen
1301308 ¯stfold tir 19. mars. 18.00 A Pr1-2 3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL pŒm, pŒ banen
1317315 Nord-Tr¿ndelag L¿r 23. mars. 10:00-12:00 A Pr8-9 5,6,7 LŒnkehallen LŒnke MSL KM 50 meter
1301309 ¯stfold l¿r 23. mars. 10.00 C Pr1-2 3 Fjelldal Borgen MSL f.pŒmelding og pŒ banen
1313309 Hordaland man 25. mars. 17.30 A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl  
1306315 Oppland man 1. apr.. 10:00   Pr4.Pr6 1,2 Sportshytta Hov Lausgarda SSL PŒm til lausgardassl@skytterlag.com
1316311 S¿r-Tr¿ndelag tir 2. apr.. 17:00 C  Pr2 3 Brekstad ¯rland Pk  
1301310 ¯stfold tir 9. apr.. 17.30 C Pr1-2 3 Skytterhuset Krapfoss SSL f.pŒmelding og pŒ banen
1317316 Nord-Tr¿ndelag Fre 12. apr.. 15:00-18:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1317317 Nord-Tr¿ndelag L¿r 13. apr.. 10:00-12:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker sk. Hall MIR  
1317318 Nord-Tr¿ndelag S¿n 14. apr.. 10:00-12:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker sk. Hall MIR  
1301311 ¯stfold ons 17. apr.. 17.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f.pŒmelding 
1306316 Oppland tor 18. apr.. 1000-   Pr1-2 3 RŒdhuset Vinstra GSS Fh.pŒmelding, se www.pamelding.net
1301311 ¯stfold l¿r 20. apr.. 10.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f. pŒmelding
1301312 ¯stfold l¿r 20. apr.. 10.00 A Pr1-2 3 Skytterhuset Hasle/Ise MSL pŒm, pŒ banen
1306317 Oppland s¿n 21. apr.. 1100-   Pr4,Pr6,Pr8-9 1,2,5,6,7 RŒdhuset Vinstra GSS Fh.pŒmelding, se www.pamelding.net
1302307 Akershus S¿n 21.apr 10:00 C Pr1-2 3 Skytterhuset V. B¾rum Ssl. SMS: 950 21 303
1301311 ¯stfold s¿n 21. apr.. 10.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f. pŒmelding   
1304305 GlŒmdal tor 25. apr.. 18:00 C Pr8-9 5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1304305 GlŒmdal fre 26. apr.. 18:00 C Pr8-9 5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1304305 GlŒmdal l¿r 27. apr.. 10:00 C Pr8-9 5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1302308 Akershus tir 07.mai 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1302308 Akershus ons 08.mai 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1302308 Akershus tor 09.mai 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1304306 GlŒmdal tor 9. mai. 18:00 C Pr8-9 5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1304306 GlŒmdal fre 10. mai. 18:00 C Pr8-9 5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1304306 GlŒmdal l¿r 11. mai. 10:00 C Pr8-9 5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1302309 Akershus s¿n 12.mai 10:00 C Pr8 5 Jordbru V. B¾rum Ssl. SMS: 950 21 303
1317319 Nord-Tr¿ndelag Ons 22. mai. 13:00-17:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker ute MIR  
1314301 Sogn & Fjordane tors 23.mai 17:00   Pr8-9 5,6 Leikanger Leikanger Skyttarlag KM
1306318 Oppland tor 23. mai. 1600-   Pr10-11 9,11 Vinstra GSS/Vinstra 15 m, Fpm, se www.pamelding.net
1306319 Oppland l¿r 25. mai. 10.00   Pr8-9 5,6,7 Sagh¿len 50m Lausgarda SSL PŒm til lausgardassl@skytterlag.com
1305304 Hedmark l¿r 25.mai 1100-1800  C Pr8-9 5,6,7  Bj¿rkholsbakken  Stange SS  Forh.pŒm Ole K.Bakken, tlf 41 44 59 80  
1301313 ¯stfold l¿r 25. mai. 10.00 C Pr8-9 5,6,7 S¿rli Krapfoss SSL/Hob¿l f.pŒmelding 
1306320 Oppland s¿n 26. mai. 10:00   Pr8-9 5,6,7 Sagh¿len 50m Lausgarda SSL PŒm til lausgardassl@skytterlag.com
1306321 Oppland man 3. juni. 1600-   Pr10-11 9,11 Skarsmoen GSS Fh.pŒmelding, se www.pamelding.net
1313310 Hordaland man 3. juni. 17.00 A Pr8-9 5,6,7 Stend Fana ssl KM 50m (ungdomscup)
1317320 Nord-Tr¿ndelag Ons 5. juni. 13:00-17:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker ute MIR  
1301314 ¯stfold tor 6. juni. 17.00 C Pr8-9 5,6,7 Fjelldal Borgen MSL f. pŒmelding   
1301314 ¯stfold l¿r 8. juni. 10.00 C Pr8-9 5,6,7 Fjelldal Borgen MSL f. pŒmelding   
1302310 Akershus s¿n 09.juni 10:00 C Pr8 5,6,7 Jordbru V. B¾rum Ssl. SMS: 950 21 303
1319310 Troms tir 11. juni. 18:00 C pr8 5,6,7 Kjoselvdalen Kalotten MSL  
1312312 Rogaland ons 12. juni. 17.00   Pr10-11 9,11 Klepp skytebane Klepp MSL KM utv. 1/2M 300m
1308305 Vestfold l¿r 15. juni. 1000   Pr8-9 5,6,7 Nystua N¿tter¿ Innlagt KM
1302311 Akershus tir 18.juni 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net    KM Match
1302311 Akershus ons 19.juni 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net    KM Match
1312313 Rogaland l¿r 22. juni. 12.00   Pr8-9 5,6,7 Klepp skytebane Rog. Rifle Team KM Utvidet match 50m
1312314 Rogaland s¿n 23. juni. 12 00   Pr8-9 5,6,7 Klepp skytebane Rog. Rifle Team KM Utvidet match 50m
1319311 Troms tir 25. juni. 18:00 C pr8 5,6,7 Kjoselvdalen Kalotten MSL  
1305305 Hedmark ons 03.juli 1100-1800  C Pr8-9 5,6,7 Bj¿rkholsbakken  Stange SS  Forh.pŒm Ole K.Bakken tlf 41 44 59 80  
1301315 ¯stfold l¿r 6. juli. 10.00 C Pr8-9 5,6,7 S¿rli Krapfoss SSL/Hob¿l f.pŒmelding
1310304 Aust-Agder fre 12. juli. 17:00 A Pr.10 11 Imenes GSS KM-300m
1310305 Aust-Agder fre 12. juli. 17:00 A Pr.11 8 Imenes GSS KM-300m
1313311 Hordaland l¿r 10. aug.. 10.00 A Pr10-11 9,11 Voss Voss msl Km grovkaliber
1316312 S¿r-Tr¿ndelag ons 14. aug.. 17:00 C Pr10,Pr11 9,11 Skogmyran (Byneset) NTNUI KM Grovkaliber
1302312 Akershus S¿n 18.aug 10:00 C Pr8 5,6,7 Jordbru V. B¾rum Ssl. SMS: 950 21 303               KM 60 ligg uten finale
1319312 Troms tir 20. aug.. 18:00 C pr8 5,6,7 Kjoselvdalen Kalotten MSL  
1301316 ¯stfold tor 22. aug.. 17.00 C Pr8-9 5,6,7 Fjelldal Borgen MSL f. pŒmelding   
1301316 ¯stfold l¿r 24. aug.. 10.00 C Pr8-9 5,6,7 Fjelldal Borgen MSL f. pŒmelding   
1312315 Rogaland man 26. aug.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1305306 Hedmark l¿r 31.aug 1100-1800 C Pr8-9 5,6,7  Bj¿rkholsbakken  Stange SS Forh.pŒm Ole M D¿sen tlf. 99 54 61 30  
1312316 Rogaland man 2. sep.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1319313 Troms tir 3. sep.. 18:00 C pr8 5,6,7 Kjoselvdalen Kalotten MSL  
1317321 Nord-Tr¿ndelag Tors 5. sep.. 15:00-17:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1304307 GlŒmdal tor 5. sep.. 18:00 C Pr8-9 5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1304307 GlŒmdal fre 6. sep.. 18:00 C Pr8-9 5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1304307 GlŒmdal l¿r 7. sep.. 10:00 C Pr8-9 5,6,7 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1301317 ¯stfold l¿r 7. sep.. 10.00 C Pr8-9 5,6,7 S¿rli Krapfoss SSL/Hob¿l f.pŒmelding
1302313 Akershus S¿n 08.sep 10:00 C Pr8 5   V. B¾rum Ssl. SMS: 950 21 303
1312317 Rogaland man 9. sep.. 17.30   Pr1-2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL Luft 40 og 60 skudd
1310306 Aust-Agder l¿r 14. sep.. 09:00 A Pr.8-9 5,6,7 Fj¾reheia GSS KM-50m
1301318 ¯stfold l¿r 14. sep.. 10.00 A Pr1-2 3 Skytterhuset Hasle/Ise MSL f.pŒmelding
1312318 Rogaland man 16. sep.. 17.30   Pr1-2 3 Lassa Siddisstova Stavanger Helsesport Luft 40 og 60 skudd
1302314 Akershus tir 17.sep 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1302314 Akershus ons 18.sep 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1302314 Akershus tor 19.sep 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1317322 Nord-Tr¿ndelag Tors 19. sep.. 15:00-17:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1312319 Rogaland man 23. sep.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1301319 ¯stfold tir 24. sep.. 18.00 A Pr1-2 3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL pŒm, pŒ banen
1312320 Rogaland man 30. sep.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1316313 S¿r-Tr¿ndelag s¿n 6. okt.. 12.00 A  Pr2 3 Kolstad  TPK  
1317323 Nord-Tr¿ndelag S¿n 6. okt.. 10:00-12:00 B Pr2-3-4-5-6 1,2,3 Egge fellesbane Steinkjer SSL  
1306322 Oppland man 7. okt.. 18:00   Pr1-2 3 Sportshytta Hov Lausgarda SSL PŒm til lausgardassl@skytterlag.com
1313312 Hordaland man 7. okt.. 17.30 A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl  
1301320 ¯stfold tir 8. okt.. 18.00 A Pr1-2 3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL pŒm, pŒ banen
1317324 Nord-Tr¿ndelag Tors 10. okt.. 15:00-17:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1312321 Rogaland man 14. okt.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1313313 Hordaland man 14. okt.. 17.30 A Pr1-2 3 Stend Fana ssl  
1302315 Akershus tir 15.okt 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1301321 ¯stfold tir 15. okt.. 17.30 C Pr1-2 3 Skytterhuset Krapfoss SSL f.pŒmelding og pŒ banen
1302315 Akershus ons 16.okt 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1312322 Rogaland ons 16. okt.. 17.30   Pr4,PR6 2 Klepp idrettshall Klepp MSL 15m 45 skudd
1305307 Hedmark ons 16.okt 1730-2100  C Pr1-2 3  El.verk kjelleren  Stange SS Forh.pŒm M.Mellembakken, tlf. 41 47 45 12 
1302315 Akershus tor 17.okt 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1304308 GlŒmdal tor 17. okt.. 18:00 B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1316314 S¿r-Tr¿ndelag fre 18. okt.. 18:00 A  Pr2 3 Brekstad ¯rland PK  
1304308 GlŒmdal fre 18. okt.. 18:00 B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1301322 ¯stfold l¿r 19. okt.. 10.00 C Pr1-2 3 Fjelldal Borgen MSL f.pŒmelding og pŒ banen
1302316 Akershus s¿n 20.okt 10:00 C Pr1-2 3 Skytterhuset V. B¾rum Ssl. SMS: 950 21 303
1316315 S¿r-Tr¿ndelag s¿n 20. okt.. 12.00 A  Pr2 3 Kolstad  TPK  
1310307 Aust-Agder s¿n 20. okt.. 10:00 A Pr.1-2 3 Fevikhallen GSS  
1312323 Rogaland man 21. okt.. 17.30   Pr1-2 3 Lassa Siddisstova Stavanger Helsesport Luft 40 og 60 skudd
1312324 Rogaland ons 23. okt.. 17.30   Pr9 6,7 Klepp idrettshall Klepp MSL 15m, Simulert 50m
1306323 Oppland tor 24. okt.. 18:00   Pr1-2 3 Vinstra GSS/Vinstra Fh.pŒmelding, se www.pamelding.net
1317325 Nord-Tr¿ndelag tors 24. okt.. 15:00-17:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1301323 ¯stfold tor 24. okt.. 17.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f.pŒmelding - Rolvs¿y Open
1306324 Oppland fre 25. okt.. 1700-2000   Pr1-2 3 Dokka VGS N Land sp.sk. Fh.pŒmelding Nils Erik Nilsen 95187570
1301323 ¯stfold l¿r 26. okt.. 10.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f. pŒmelding -Rolvs¿y Open
1301323 ¯stfold s¿n 27. okt.. 09.00 A Pr8-9 5,6,7 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f. pŒmelding -Rolvs¿y Open
1306325 Oppland man 28. okt.. 18:00   Pr1-2 3 Sportshytta Hov Lausgarda SSL PŒm til lausgardassl@skytterlag.com
1313314 Hordaland man 28.okt 17.30 A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl Ungdomscup
1308306 Vestfold tir 29. okt.. 1800   Pr4,Pr6 2 H¿stgate Sandefjord & Sandar MSL  
1312325 Rogaland ons 30. okt.. 17.30   Pr1-2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL Luft 40 og 60 skudd
1316316 S¿r-Tr¿ndelag l¿r 2. nov.. 11:00 A  Pr2 3 Selbuhallen Selbu pk Dommere mŒ medbringes
1317326 Nord-Tr¿ndelag S¿n 3. nov.. 10:00-12:00 A Pr4-5-6 1,2 Skytterhuset Frosta SSL  
1312326 Rogaland man 4. nov.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1309306 Telemark man 4. nov.. 18:00   Pr1-2 3 Langangen L.I.L. Skyttergruppe  
1313315 Hordaland ons 06.nov 17.30 A Pr4, Pr6 2 Nordrehallen Bergen Nordre Ungdomscup
1306326 Oppland tor 7. nov.. 1600-   Pr4, Pr6 1 RŒdhuset Vinstra GSS/Vinstra Fh.pŒmelding, se www.pamelding.net
1304309 GlŒmdal tor 7. nov.. 18:00 B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1304309 GlŒmdal fre 8. nov.. 18:00 B Pr1-2 3 Sol¿r Skytterhall Aasa msl ForhŒndspŒmeld. 
1301324 ¯stfold l¿r 9. nov.. 10.00 A Pr1-2 3 Skytterhuset Hasle/Ise MSL pŒm, pŒ banen
1306327 Oppland s¿n 10. nov.. 1100-   Pr4,Pr6,Pr8-9 1,2,5,6,7 RŒdhuset Vinstra GSS 15 m, Fpm, se www.pamelding.net
1317327 Nord-Tr¿ndelag S¿n 10. nov.. 10:00-12:00 B Pr2-3-4-5-6 1,2,3 Egge fellesbane Steinkjer SSL Olvestevnet
1312327 Rogaland man 11. nov.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1304310 GlŒmdal man 11. nov.. 17:00   Pr1-2 3 Eidskog SS Eidskog Open ForhŒndspŒmeld. 
1319314 Troms man 11. nov.. 18:00 C pr1, pr2 3 Utsikten Kalotten MSL Kan bli forandret til tirsdag og i Fl¿yahallen
1316317 S¿r-Tr¿ndelag tir 12. nov.. 17:00 C  Pr2 3 Brekstad ¯rland Pk  
1301325 ¯stfold tir 12. nov.. 17.30 C Pr1-2 3 Skytterhuset Krapfoss SSL f.pŒmelding og pŒ banen
1308307 Vestfold ons 13. nov.. 1800   Pr4,Pr6 1,2 Sandehallen Sande skytterlag avd. NSF  
1316318 S¿r-Tr¿ndelag ons 13. nov.. 18:00 C Pr4,Pr6 1,2 Horghallen Lundamo MSL  
1304310 GlŒmdal tor 14. nov.. 17:00   Pr1-2 3 Eidskog SS Eidskog Open forhŒndspŒmeld. 
1306328 Oppland fre 15. nov.. 1700-2000   Pr1-2 3 Dokka VGS N Land sp.sk. Fh.pŒmelding Nils Erik Nilsen 95187570
1317328 Nord-Tr¿ndelag Fre 15. nov.. 15:00-18:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1310308 Aust-Agder fre 15. nov.. 18:00 A Pr.4-6 1 Fevikhallen GSS  
1317329 Nord-Tr¿ndelag L¿r 16. nov.. 10:00-12:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker sk. Hall MIR  
1302317 Akershus s¿n 17.nov 10:00 C Pr1-2 3 Skytterhuset V. B¾rum Ssl. SMS: 950 21 303
1317330 Nord-Tr¿ndelag S¿n 17. nov.. 10:00-12:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker sk. Hall MIR  
1310309 Aust-Agder s¿n 17. nov.. 10:00 A Pr.1-2 3 Fevikhallen GSS  
1306329 Oppland man 18. nov.. 18:00   Pr1-2 3 Sportshytta Hov Lausgarda SSL PŒm til lausgardassl@skytterlag.com
1312328 Rogaland man 18. nov.. 17.30   Pr9 6,7 Klepp idrettshall Klepp MSL 15m, Simulert 50m
1309307 Telemark man 18. nov.. 17:00   Pr1-2 3 Lundedalen Grenland MSL  
1313316 Hordaland man 18.nov 17.30 A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl  
1302318 Akershus tir 19.nov 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1302318 Akershus ons 20.nov 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1305308 Hedmark ons 20.nov 1730-2100  C Pr1-2 3  El.verk kjelleren Stange SS Forh.pŒm A.H.Ryen, tlf.90 55 23 78 
1302318 Akershus tor 21.nov 17:30 C Pr8-9, Pr1-2 3,5-6-7. Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1301326 ¯stfold l¿r 23. nov.. 10.00 B   3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f. pŒmelding - Fredrikstad Open
1313317 Hordaland l¿r 23.nov 12.00 C Pr8-9 5,6,7 Voss Idrettshall Voss msl  (ungdomscup)*
1316319 S¿r-Tr¿ndelag s¿n 24. nov.. 12.00 A  Pr2 3 Kolstad  TPK  
1301327 ¯stfold s¿n 24. nov.. 10.00 B   3 Rolvs¿yhallen Fredrikstad MSL f. pŒmelding - Fredrikstad Open
1313318 Hordaland s¿n 24.nov 12.00 C Pr8-9 5,6,7 Voss Idrettshall Voss msl Forh.pŒm seinest 17.nov. NB!!
1312329 Rogaland man 25. nov.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1319315 Troms man 25. nov.. 18:00 C pr1, pr2 3 Utsikten Kalotten MSL Kan bli forandret til tirsdag og i Fl¿yahallen
1317331 Nord-Tr¿ndelag L¿r 30. nov.. 10:00-12:00 A Pr8-9 5,6,7 LŒnkehallen LŒnke MSL  
1306330 Oppland man 2. des.. 17:00   Pr1-2 3 Sportshytta Hov Lausgarda SSL PŒm til lausgardassl@skytterlag.com
1312330 Rogaland man 2. des.. 17.30   Pr4,Pr6 1 Klepp idrettshall Klepp MSL 15m 30 skudd
1309308 Telemark man 2. des.. 18:00   Pr4, Pr6 2 Langangen L.I.L. Skyttergruppe  
1313319 Hordaland man 02.des 17.30 A Pr1-2 3 stveithallen sane ssl Ungdomscup
1308308 Vestfold ons 4. des.. 1800   Pr4,Pr6 1,2 Nystua N¿tter¿  
1306331 Oppland l¿r 7. des.. 1100-   Pr4,Pr6,Pr8-9 1,2,5,6,7 Nordberg GSS 15 m, Fpm, se www.pamelding.net
1316320 S¿r-Tr¿ndelag l¿r 7. des.. 11:00 A  Pr2 3 Selbuhallen Selbu pk Dommere mŒ medbringes
1302319 Akershus s¿n 08.des 10:00 C Pr1-2 3 Skytterhuset V. B¾rum Ssl. SMS: 950 21 303
1313320 Hordaland s¿n 08.des 1300 A Pr8-9 5,6,7 Jonahola sane ssl Skytes pŒ 15m 
1306332 Oppland man 9. des.. 1700-2000   Pr1-2 3 Kristinshall NTG GSS Fh.pŒmelding, se www.pamelding.net
1312331 Rogaland man 9. des.. 17.30   Pr1-2 3 Paradis Stavanger MSL Luft 40 og 60 skudd
1319316 Troms man 09.des 18:00 C pr1, pr2 3 Utsikten Kalotten MSL Kan bli forandret til tirsdag og i Fl¿yahallen
1302320 Akershus tir 10.des 17:30 C Pr1-2, 6 1-3 Alfhallen Kisen MSL www.pamelding.net
1305309 Hedmark ons 11.des 1730-2100  C Pr1-2 3 El.verk kjelleren Stange SS Forh.pŒm S.R.Dyresen, tlf.99 32 12 11
1306333 Oppland fre 13. des.. 1700-2000   Pr1-2 3 Dokka VGS N Land sp.sk. Fh.pŒmelding Nils Erik Nilsen 95187570
1317332 Nord-Tr¿ndelag Fre 13. des.. 15:00-18:00 C Pr2,5-6 1,2,3 MerŒker sk. Hall MIR  
1317333 Nord-Tr¿ndelag L¿r 14. des.. 10:00-12:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker sk. Hall MIR  
1317334 Nord-Tr¿ndelag S¿n 15. des.. 10:00-12:00 C Pr8-9 5,6,7 MerŒker sk. Hall MIR  
1310310 Aust-Agder s¿n 15. des.. 10:00 A Pr.1-2 3 Fevikhallen GSS  
1312332 Rogaland man 16. des.. 17.30   Pr1-2 3 Klepp idrettshall Klepp MSL Luft 40 og 60 skudd
1316321 S¿r-Tr¿ndelag tor 26. des.. 14:00 A  Pr2 3 Brekstad ¯rland PK  
1301328 ¯stfold tor 26. des.. 15.00 C Pr1-2 3,4 Fjelldal Borgen MSL f.pŒmelding og pŒ banen
1301329 ¯stfold fre 27. des.. 15.00 C Pr1-2 3,4 Fjelldal Borgen MSL f.pŒmelding og pŒ banen
1308309 Vestfold l¿r 28. des.. 1100   Pr4,Pr6 3 Nystua N¿tter¿